Vítejte na našich stránkách
 

Zprávy pro rodiče:

Vážení rodiče,

               rádi bychom Vás oslovili ke spolupráci při obdarování našich žáků. K Vánocům bychom dětem rádi nadělili sady knih do hodin čtení. Pokud byste se chtěli zapojit, budeme Vám my učitelé i děti velmi vděční.

Pokud doma máte v knihovně některou z těchto uvedených knih a jste ochotni ji věnovat našim dětem, doneste ji zabalenou jako dárek v posledním týdnu před Vánoci pod stromeček ve vestibulu školy. Zda některou z těchto knih nemáte, můžete ji zakoupit z antikvariátu. Byli bychom rádi, aby starší knihy byly v celku bez uvolněných listů.

Další možností obdarování našich dětí bude knižní stromeček ve vestibulu školy, na kterém budou ozdobičky s názvem knihy, autorem a orientační cenou. Zde budete mít možnost si vybrat knihu, kterou byste zakoupili novou a věnovali do školní knihovny, která slouží našim žákům bezplatně.

  1. Z deníku kocoura Modroočka – J. Kolář
  2. Emil a detektivové – E. Kästner
  3. Ferda Mravenec – O. Sekora
  4. O zvířátkách pana Krbce – S. Havelka

    Dále v letošním roce se naše škola poprvé zapojí do největší sbírky dárků v České republice: Krabice od bot  - děti darují dětem.  Je mnoho dětí, které dárky na Vánoce nedostávají, a tento projekt je i příležitost, jak si s dětmi popovídat, že je možné lidem kolem sebe pomáhat nejen na Vánoce.

     V tomto projektu je nutná pomoc nás dospělých. Jako dárek by měly být věci nové, ne moc opotřebované, křehké, nebezpečné. Takové, které by si Vaše děti přály dostat. Tipy na dárky: sladkosti, školní potřeby, pastelky, fixy, plyšáci, krabička na svačinu, lahev na pití, knížka, švihadlo, míček, gumičky, korálky, sady na vyrábění a tvoření (mýdla, svíčky, fimo), časopisy, karty (pexeso, kvarteto), kosmetika, drogerie, bižuterie, peněženka, menší společenské hry, samolepky, čaje, diář, zápisník, šátek, power banka, flash disk, sluchátka. Je možné vyrobit i vlastní dárek.

    V případě, že se této dobrovolné sbírky chcete zúčastnit, jednotlivé dárky bude možné předávat třídním učitelům do 2. 12. 2019. Ti je pak společně s žáky zabalí do krabic.

Velmi si vážíme Vaší spolupráce na tomto projektu.

Pojďme společně vykouzlit úsměv na dětských tvářích.

Děkujeme za spolupráci

Vaše Trojka

 

Příští schůzka Parlamentu školy:

2.12.2019

 

Události školy:

18.11.2019

Projektový den k oslavám dne 17. listopadu

 

15.11.2019 OK ve florbale ml. žáci

20.11.2019 OK ve florbale st. žákyně

22.11.2019 OK ve florbale st. žáci

 

Důležité odkazy:

Elektronická žákovská knížka

Školní email

Fotogalerie

Objednávka obědů

Aktuality školní družiny

Nenech to být

 

 

Nabídka prácovního místa:

Speciální pedagog

Bližší informace u ředitelky školy:

Mgr. Michaela Štálová

tel.: 493 531 278        

mobil: 602 44 08 44

email: stalova@3zs.jicin.cz

 

 

 

Vítáme Vás na webových stránkách 3. základní školy v Jičíně. Doufáme, že zde najdete všechny důležité informace a rádi se k nám budete vracet. V případě, že by Vám na našich stránkách něco scházelo, nezdráhejte se nám napsat a upozornit nás.