Bruslení 1.B a 2.třída

23.02.2022 23:58

Po skončení plaveckého výcviku jsme v únoru s dětmi z 1. B a 2. třídy navázali na bruslení.  Na zimním stadionu jsme se postupně seznamovali s ledem a bruslemi. Ačkoliv některé děti byly ještě na bruslích nejisté, byly velice statečné a vytrvalé. Pomocí branek (hrazdiček), kterých se mohly děti přidržovat, získávaly jistotu a zbavovaly se strachu.  

Společně jsme zkoušeli slalom mezi kužely, podjíždění branek (tvořili je rodiče a snižovali výšku), bruslení ve dvojici a další.  

Měli jsme velikou radost z tatínků, kteří nám na led přišli pomoci. Ti se totiž ujali našich kluků a zkoušeli s nimi základy hokeje.  I když někteří drželi hokejku poprvé v ruce a nebyli ještě tak zruční, ta radost v jejich očích byla dle našeho názoru splněným cílem. 

  Obrovské poděkování patří všem rodičům, kteří měli možnost a přišli nám s dětmi pomoci, ať už zavazovat brusle či odvézt tašky, nebo upéct něco dobrého na zub. Všichni jsme si společný čas na ledě užili a spokojení a vymrzlí jsme se vraceli zpět do školy.

    

Sportu zdar a za rok opět na ledě! 

  

L. Nazirovová a L. Vinklerová

 

Fotky

 

 

—————

Zpět