Bruslení 2. třída a 3.B

28.02.2019 21:22

Po skončení plaveckého výcviku jsme s dětmi navázali na bruslení. Tři pátky jsme vyrazili na zimní stadion, kde se většina seznamovala s ledem a bruslemi. Ačkoliv některé děti byly ještě na bruslích nejisté, byly velice statečné a vytrvalé. Pomocí branek, kterých se mohly děti přidržovat, získávaly jistotu a zbavovaly se strachu. Snažili jsme se zapojit i několik společných her v rámci dovedností dětí. 

Společně jsme zkoušeli slalom mezi kužely, projíždění branek (tvořili je rodiče a snižovali výšku), bruslení pozadu s dopomocí kamaráda, hra na ovečky a další.  

Měli jsme velikou radost z tatínků, kteří nám na led přišli pomoci. Ti se totiž ujali našich kluků a zkoušeli s nimi základy hokeje. Dokonce si i vyzkoušeli malý hokejový zápas. I když někteří drželi hokejku poprvé v ruce a nebyli ještě tak zruční, ta radost v jejich očích byla dle mého názoru splněným cílem. 

  Obrovské poděkování patří všem rodičům, kteří měli možnost a přišli nám s dětmi pomoci, ať už zavazovat brusle či odvést tašky nebo zajistit teplý čaj pro naše děti. Sice se to nezdá, ale zavazovat dvacet bruslí není legrace a zabere to spoustu času. Dále si velice vážíme rodičů, kteří byli ochotní si nazout brusle a zapojit se do společných aktivit na ledě.  

Za další krásné zpříjemnění děkujeme paní Vorlíčkové a Dolečkové, které nám upekly na bruslení vynikající svačinku. 

    Jmenovitě bych moc ráda poděkovala našim tatínkům a samozřejmě maminkám a babičkám. 

Pan Kordík, Doleček, Novotný, Vorlíček, Nekovaříková, babička (Davida Černého), Malínská, Josková, Štěrbová, Matoušová. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla!!! 

 

Sportu zdar a za rok opět na ledě! 

Děkujeme  

Jurycová, Vinklerová 

 

Fotky

—————

Zpět