Bruslení 3.třída a 4.B

05.03.2020 10:18

    Po skončení plaveckého výcviku jsme již pravidelně navázali na bruslení. Tři pátky jsme vyrazili na zimní stadion. Ačkoliv některé děti byly ještě na bruslích nejisté, byly velice statečné a vytrvalé. Pomocí branek, kterých se mohly děti přidržovat, získávaly jistotu a zbavovaly se strachu. Snažili jsme se zapojit i několik společných her v rámci dovedností dětí. 

    Společně jsme zkoušeli slalom mezi kužely, projíždění branek (tvořili je rodiče a snižovali výšku), bruslení pozadu s dopomocí kamaráda, hra na ovečky a další.  

    Největší oporou nám jako vždy byli rodiče, kteří si našli čas a velice nám pomáhali. Ať již myslím zavazování bruslí nebo odvoz tašek s bruslemi. Dále si velice vážíme rodičů, kteří byli ochotni si nazout brusle a zapojit se do společných aktivit na ledě.  Měli jsme velikou radost z tatínků, kteří nám na led přišli pomoci. Ti se totiž ujali našich kluků a zkoušeli s nimi základy hokeje. Dokonce si i vyzkoušeli malý hokejový zápas. I když někteří drželi hokejku jen párkrát v ruce a nebyli ještě tak zruční, ta radost v jejich očích byla dle mého názoru splněným cílem. 

 

    Jmenovitě bych moc ráda poděkovala našim tatínkům a samozřejmě maminkám a babičkám. 

Pan Kordík, Doleček, Paulů, Konečný, Kváča, Chmelík, Salay, Vaňura, rodiče Cvrčkovi a Munzarovi, paní Malínská, Varšányi, Miková, Jouklová, Černá, Doležalová. Doufáme, že jsme na nikoho nezapomněly!!! 

 

Sportu zdar a za rok opět na ledě! 

Děkujeme  

Nazirovová, Vinklerová

 

Fotky

—————

Zpět