Lyžařský kurz 2019

26.03.2019 09:06

Žáci sedmých ročníků se jako každoročně zúčastnili lyžařského výcviku. Tentokrát jsme zavítali do lukrativního města Janské Lázně. Právě zde jsme měli možnost lyžovat v největším lyžařském resortu v České republice. Velká výhoda spočívala zejména v pestrosti zážitků. Žáci měli možnost lyžovat na různě obtížných sjezdovkách, svezli se skibusy, pomou, kotvou, sedačkou i kabinkou.

Jeden den jsme využili krásného slunného počasí a vyrazili na SkiTour. Pomocí rolby ze střediska Černá hora jsme se přemístili do areálu Pec pod Sněžkou. Pro mnohé to byly okamžiky, které ještě nezažili a moc si je užívali. Důkazem bylo zpívání si na lanovkách i při jízdě z kopce, a také hlavně neustálý úsměv na tváři a dobrá nálada.

V našem volném odpoledni jsme navštívili Stezku korunami stromů. Cesta nás vedla duhově pestrým lesem, kde na nás čekala četná překvapení, nové poznatky a hlavně nádherné výhledy. Na tomto výcviku jsme se všichni naučili mnohým dovednostem. Lyžovat, spolupracovat, tolerovat, lépe komunikovat a posílit vztahy ve třídách i mezi nimi navzájem.

 

Fotky

 

 

 

 

—————

Zpět