Lyžařský kurz 2020

05.03.2020 10:36

    Žáci sedmých tříd se jako každoročně zúčastnili lyžařského výcviku. Po velké spokojenosti z loňského roku jsme opět zavítali do lyžařského střediska v Janských Lázních. Tento největší resort v České republice nám nabízí nespočet lyžařských možností, ale hlavně i jistotu sněhových podmínek. 

    Vzhledem k tomu, že zakupujeme pětidenní skipas, tak žáci zažijí intezivní lyžařský výcvik alpského typu. Pestrost, intenzita a  středisko jsou opravdu zárukou, že i úplný začátečník po týdnu zvládá jízdu po celém skiareálu.

    V loňském roce nás všechny nadchla místní SkiTour, kterou jsme nemohli letos vynechat. Pomocí rolby ze střediska Černá hora jsme se přemístili do areálu Pec pod Sněžkou. Pro mnohé to byly okamžiky, které ještě nezažili a moc si je užívali.

    V našem volném odpoledni někteří navštívili Stezku korunami stromů a poznali panenské okolí Janských Lázní. Pro nadšence běžeckého lyžování byl program doplněn i o dva výlety na běžkách.

    Na tomto výcviku se všichni naučili mnohým dovednostem. Lyžovat, spolupracovat, tolerovat se, komunikovat a posílit tak vztahy ve třídách i mezi nimi navzájem. Akce se prostě vydařila na jedničku.

ZO.

 

Fotky

 

—————

Zpět