Mezinárodní den úsměvu

19.10.2015 14:55

 

  Víte, že 5. říjen je Mezinárodním dnem úsměvu? Členové našeho školního parlamentu to vědí a vědí také, že úsměv je nejkrásnější ozdobou lidského obličeje. A protože darovat úsměv nic nestojí, rozhodli se, že ho budou rozdávat v tento den všem, kteří navštěvují naši školu. Ráno jsme vítali naše žáky, ale i učitele a rodiče ve vestibulu školy a rozdávali úsměvy malované na tvář nebo na ruce, lepené na oblečení nebo tašky či batohy a hlavně se na všechny příchozí usmívali. Zároveň jsme vyzvali školním rozhlasem všechny naše žáky a zaměstnance k oblečení žlutého trička, protože „žlutá“ je barvou rozveselující a povzbuzující. Moc se nám ta naše žlutá škola líbila a měli jsme radost, že jsme ostatní potěšili a zpříjemnili jim celý den. Nezapomeňte se usmívat i nadále!

                                                                                             Školní parlament

Prohlédněte si fotky.

—————

Zpět