Ohlédnutí za dnem otevřených dveří

14.10.2022 11:05

    V pátek 7. října jsme si Dnem otevřených dveří připomněli 130. výročí založení naší Trojky, které jsme k narozeninám uspořádali malou oslavu. A přišlo opravdu hodně návštěvníků. Někteří se přišli podívat, co se na naší škole změnilo, co tu máme nového a někteří dokonce nahlédli do výuky. Takový velký zájem o naši školu nás potěšil. Návštěvníci odcházeli spokojeni, ale i překvapeni, jak je naše škola útulná, čistá i jak je vybavená a jaké moderní pomůcky používáme. Návštěvníci byli také mile překvapeni, jaké tu máme příjemné zaměstnance, učitele a také žáky, kteří je provázeli. Velké poděkování patří žákům školního parlamentu, kteří se návštěvám po celý den věnovali. 

    Ať se té naší Trojce v dalších letech hodně daří!

                                                            Michaela Štálová

 

Fotky

 

—————

Zpět