Ohlédnutí za koncem školního roku v 1. A

23.08.2019 09:30

V případě hezkého počasí jsme k výuce využívali venkovní učebnu. Na fotografiích probíhá výuka českého jazyka a matematiky. Formou Myšlenkové mapy si děti zopakovaly, co se naučily v první třídě. Divadlo v anglickém jazyce v podání žáků třetí třídy pod vedením paní učitelky Renaty Havrdové, bylo příjemným naladěním na další školní rok a na hodinu angličtiny ve druhém ročníku.

Ani v posledním červnovém týdnu jsme se nenudili. Pondělní den děti začaly vyrábět srdíčka a psát dopis se vzkazem pro kamarády z 9.A. S blížícím se koncem školního roku si uvědomujeme, jak nám budou chybět společné akce a vzájemná spolupráce. Zbývající dvě hodiny jsme strávili návštěvou knihovny.

V úterý děti, paní učitelku i pana asistenta čekal T-Mobile Olympijský běh na 500 m. Trasa byla vyznačena v areálu školy a v cíli děti dostaly medaile. 

Úterní odpoledne bylo strávené v příjemné společnosti rodičů a hostů, pro které si děti připravily několik pěveckých i tanečních vystoupení a pohádku O Krtečkovi. Nechybělo ani malé občerstvení, které částečně připravily i děti. Ve středu nás čekalo promítání filmu Jak vycvičit draka 3.

V pátek nastal slavnostní den – předávání prvního vysvědčení a bohužel i rozloučení s deváťáky a  s panem asistentem  Ing. Adamem Zikmundem.   

 

Fotky

 

—————

Zpět