Orion FLORBAL cup

02.12.2009 17:45

    Ryze florbalový minulý týden se naší škole opravdu vydařil. Pořadatelem všech okresních kol ve florbale byl výrobce, nejen čokolád, Orion. Sladká odměna tedy neminula nikoho z nás.

    Nástup do soubojů byl velice vydařený. Ve starší kategorii chlapců, která se konala v pondělí 23.11.09 v  Hořicích, vybojovali naši chlapci prvenství, čímž tak postoupili do kola dalšího, krajského. K dalším utkání se připravují již nyní, aby své síly poměřili se soupeři příští týden v pátek 11.12. 09 ve Dovře Králové nad Labem. Kluci držíme vám pěsti!

    Další tři dny jsme strávili v nové tělocvičně ZŠ Husitská v Nové Pace.

     V úterý na hřiště nastoupila kategorie mladších dívek ze 6. a 7. třídy. Jejich překvapivá bojovnost a chuť si pořádně zahrát, byla odměněna krásným druhým místem. K tomuto úspěchu se nejlépe střelecky prosadila Anička Košátková ze 6. třídy, která se stala střelkyní turnaje. Gratulujeme holky!

    Florbalová středa s cílem stát se vítězem turnaje starších žákyň, nebyla naplněna. Naše přílišné sebevědomí bylo potrestáno a našim děvčatům muselo "postačit" 3. místo. Nezapomeňte holky, že týmový duch je dalším hráčem na hřišti. Přesto si pochvalu zaslouží Kačka Vaníčková (8.třída), která se stala taktéž nejlepší střelkyní turnaje, což byl i hezký dárek k jejímu svátku.

    Poslední kategorií na florbalovém hřišti byla III. kategorie mladších chlapců. Tento turnaj se chlubil největší účastí týmů škol našeho okresu. Systém turnaje hrál proti nám. Ze základní části jsme se po napínavých bojích, kde štěstí nestálo na naší straně, dostali pouze do soubojů o 8.-10. místo. Tam jsme celkem s přehledem porazili své soupeře a kluci si domů dovezli diplom za 8. místo. I přestože je tento výsledek nejméně ucházející, stojí za to říci, že tento turnaj byl z pohledu diváka velice atraktivní. Příští rok to vyjde lépe kluci!

    Všem sportovcům a reprezentantům naší školy děkujeme a přejeme další dobré výsledky.             

 

                                                                                                                                          Zlata Budinská

 

Prohlédněte si fotky

 

    

 

—————

Zpět