Podzimní kolo soutěže Čteme každý, vypráví jen někdo

08.10.2017 12:42

 

  Ve čtvrtek 5. října jsme se zúčastnili již 14. ročníku vyprávěcí soutěže Čteme každý, vypráví jen někdo pořádané Knihovnou Václava Čtvrtka v Jičíně. Mezi více jak 40 soutěžícími se naši žáci neztratili a získali ve svých kategoriích třikrát druhé místo – Kryštof Elis 6.A, Kristýna Kosinová 8.B a Kateřina Procházková 8.B, jednou čestné uznání - David Chalupa 8.A a čtyřikrát pamětní list - Nikola Dubrovová 6.A, Sophia Aurora Lius 6.A, Simona Eberlová 8.A a Jitka Kulhánková 8.A. V tomto podzimním kole se naši žáci, vítězové jarního kola, slovně utkali s vítězi jarních kol v knihovnách v Turnově, Železného Brodu a Jičíněvsi. Strávili jsme v knihovně úžasné dopoledne, kde jsme načerpali mnoho nových zkušeností, informací a zážitků, které určitě využijeme při přípravě na jarní postupové kolo 15. ročníku této soutěže. Děkujeme všem našim soutěžícím za přípravu a úspěšnou reprezentaci školy.

                                                                                                                                                                                                  Mgr. Lenka Paličková

Prohlédněte si  fotky. 

—————

Zpět