Přespolní běh Nová Paka

03.10.2009 17:49

    Ve čtvrtek 1. října se naše škola zůčastnila prvního ze sportovních klání v novém školním roce 2009-2010. Jednalo se o tradiční přespolní běh v Nové Pace.

    Reprezentovat školu mohou vždy žáci v maximálním počtu 6 běžců v družstvu, kde se započítává čas čtyřem nejrychlejším. Věkové kategorie pro základní školy jsou rozděleny dle pohlaví na 6.-7.ročník (III. kategorie)  a 8.-9. ročník (IV. kategorie). Naše škola obsadila plně IV.kategorii a pouze chlapeckou mladší III. kategorii. I přes nepřízeň počasí se naši reprezentanti s nelehkými podmínkami poprali. Odpovědí jsou samotné výsledky. Všichni naši sportovci si zaslouží pochvalu za reprezentaci školy, především pak Kateřina Vaníčková, která ve své kategorii vybojovola s přehledem 1. místo.

 

Výsledky družstev:

IV. kategorie chlapci     3. místo (Materna Leoš, Krejčík Jakub, Kyselo Pavel, Jan Dvořák, Tomáš Lamr, Adam Kadlec)

IV. kategorie dívky       3. místo (Vaníčková Kateřina, Kynčlová Monika, Smolíková Veronika, Šindlerová Nikola)

III. kategorie chlapci    5. místo (Klaban Tomáš, Klaban Ondřej, Bílek Adam, Kadlec Filip, Brendl Darek)

 

 

—————

Zpět