Přírodopisná soutěž v poznávání živočichů

08.02.2016 17:59

 

  Dne 3. února proběhla na naší škole soutěž v poznávání živočichů, která byla vyhlášena již v říjnu, aby měli žáci dostatek času se na ni připravit. Ti, kdo začali včas, předvedli opravdu vynikající znalosti. Výsledky ukázaly, že v této soutěži nehraje roli věk, ale vytrvalost a píle.

  Velkou pochvalu si zaslouží zejména druháci, kteří se sice prali s gramatickými chybami, ale jejich připravenost byla obdivuhodná. Svým velkým bodovým náskokem vynikl zejména Václav Bílek (2. B), který se přiznal, že prostudoval několik knih, aby byl dobře připraven.

  V kategorii 3. až 5. třídy zvítězila Karina Kuželová z 3. B, která překonala i své starší spolužáky.

  V nejstarší kategorii 6. až 9. třídy se umístil na 1. místě žák sedmé třídy Filip Tomíček, který zvítězil s velkým bodovým rozdílem.

  Velké poděkování patří všem soutěžícím, učitelům i rodičům, kteří s učením pomáhali, i žákům 6. třídy, kteří pod vedením pana učitele Havlíka vytvořili v rámci informatiky velmi pěkné diplomy.

  Potěšilo nás, že se soutěž dětem líbila, a že jsme díky ní objevili nové mladé přírodovědce a podnítili v dětech touhu poznávat přírodu.

                                                                                      Mgr. Renata Bilanská

Prohlédněte si fotky.

 

Výsledková listina: 2. třída, 3. - 5. třída, 6. - 9. třída

—————

Zpět