Rozloučení se žáky 9. tříd

11.08.2016 20:01

 

  Třicátý červen je posledním dnem školního roku. Mezi žáky je dnem nejoblíbenějším, dnem, kdy dostanou vysvědčení a začínají pro ně dva měsíce prázdnin. Třicátý červen 2016 byl pro 42 žáků 9. A a 9. B posledním dnem jejich devítileté školní docházky na naší škole. Se všemi děvčaty a chlapci jsme se se slavnostně rozloučili ve studovně školy. Celé rozloučení zahájila paní ředitelka, která po úvodním projevu předala společně s paní zástupkyní a třídními učitelkami žákům vysvědčení a pamětní listy s dárkem. Se svými učiteli a spolužáky se rozloučili také deváťáci, kteří ve školním rozhlase zavzpomínali na svých devět let na naší škole a poté ve studovně poděkovali učitelům za vše, co je naučili.

         Přejeme všem děvčatům a chlapcům v jejich dalším životě hodně úspěchů a štěstí.

Prohlédněte si fotky. 

—————

Zpět