Škola mých snů

24.02.2018 16:13

 

  Žáci naší školy se zapojili do projektu s názvem ŠKOLA MÝCH SNŮ, který je aktuálně vystavován v jičínské galerii. Svá díla předvedli žáci prvních, druhých, čtvrtých, pátých, šestých, sedmých a osmých tříd. 

  Každý žák či třída se snažili naplno rozvinout svou fantazii a výtvarně v dílech vyjádřit sny, touhy, nápady a přání v souvislosti s jejich vysněnou školou. Díla byla převážně výtvarného charakteru. Nechyběly však ani písemné projevy, prostorové modely, a osmáci dokonce natočili krátký film.

  Všem se díla velmi podařila a máme radost za každého žáka a třídu, kteří se do projektu zapojili.

                                                                                          Mgr. Alena Babáková

Prohlédněte si fotky.

Reportáž Českého rozhlasu Hradec Králové.

 

Vážení rodiče,
žáci naší školy se svými prostorovými výrobky a zpracovaným videozáznamem zapojili do projektu "Škola mých snů". 
Žáci své práce prezentují na výstavě v galerii jičínského zámku. Tato výstava není soutěž, ale dává žákům a jejich rodičům formou hlasování prostor k vyjádření svých přání, nápadů, názorů. "Jaké návrhy byste ve své škole uvítali Vy?" 
Odkaz na hlasování: https://vote.d21.me/cs/info/4kcJy3zLV
Hlasování v aplikaci je snadné a vyplnění této ankety netrvá déle než dvě minuty. Stačí v chytrém telefonu, na tabletu či počítači zadat příslušnou webovou adresu a zadat PIN kód, který Vaše dítě přinese ze školy nebo po zadání Vašeho telefonního čísla dostanete PIN kód na Váš mobilní telefon. SMS je pro Vás zdarma. Platnost PIN kódu z SMS zprávy je 15 minut. Hlasovat mohou oba rodiče pouze jednou. 
Hlasování probíhá do 2. 3. 2018.  Děkujeme, že svým hlasem projekt podpoříte.

Poděkování naší škole


                                                                                     Mgr. Alena Babáková

—————

Zpět