Smolný turnaj v malé kopané

01.05.2011 21:54

    Ve středu 27.4.2011 se naše škola zúčastnila Okrskového kola v malé kopané v Jičíně. Zajímavostí tohoto turnaje je, že je možný start děvčat v chlapecké kategorii. Jelikož máme ve škole i "ostřílené" hráčky tohoto oblíbeného sportu, nemohli jsme je nepostavit do našeho užšího výběru. Nutno podotknout, že děvčata Nikola Šindlerová, Kateřina Vaníčková a Monika Kynčlová (všechny z 9.tř.) se své úlohy chopily velice dobře. Start našeho týmu byl vynikající. Všechny zápasy ve skupině jsme vyhráli a postupovali jsme tak z pozice první, do střetu s druhým týmem skupiny B. Bohužel v tomto zápasu nestálo štěstí na naší straně a smolná prohra 0:1 (ZŠ Sobotka) nás stála postup do okreního finále. V každém případě pochvala patří všem hráčům našeho kádru (žáci a žákyně 8. a 9. třídy).

 

Prohlédněte si fotky

 

—————

Zpět