Soutěž mladých budoucích odborníků

11.12.2017 17:29

 

  Soutěž mladých budoucích odborníků pořádaná SŠTŘ Nový Bydžov ve spolupráci se SŠGS Nová Paka a SŠZa Kopidlno se konala 8. 12. 2017 a zúčastnilo se jí šest žáků naší školy, kteří zodpovědně reprezentovali sebe i naši školu. Někteří se ve velké konkurenci umístili mezi osmi oceněnými:

Kristýna Dydyková - 4. místo - mladá krejčová - IX. třída

Lukáš Hakl - 4. místo - mladý automechanik - IX. třída

Adam Pirkl - 7. místo - mladý automechanik - IX. třída

Ani zde se "malá" Trojka neztratila mezi ostatními "obry". Všem přejeme šťastnou ruku ve výběru budoucího povolání.   

                                                                                    Miloslava Šonská                                                                                                                                                                                                                   

Prohlédněte si fotky.

 

—————

Zpět