Sportovní a kulturní akce 1. B

30.03.2014 19:41

 

  Naši prvňáčci z 1. B chodili od února pravidelně bruslit na zimní stadion. Obrovskou pochvalu si zaslouží úplně všichni, protože udělali veliký pokrok. Také bych  touto cestou chtěla poděkovat rodičům i sourozencům, kteří si našli čas a chuť nám pomoci, jak odvážením batůžků, tak i vázáním bruslí. Jsem velmi ráda za tuto spolupráci.

Prohlédněte si fotky.

                                                                                

  Zúčastnili jsme se také sportovního dopoledne v Aqua centru. Zde si žáci užili spoustu zábavy i pohybu zároveň. Nejprve byli v hale, kde byla prověřena jejich obratnost formou cvičení a soutěží. Poté jsme se přesunuli do bazénu, kde si děti užily bazén, tobogán a vyzkoušely si také saunu. Děkuji všem za pomoc.

Prohlédněte si fotky. 

 

 

  Dne 26. března jsme s našimi prvňáčky jeli poprvé do divadla. Navštívili jsme představení "PROLETĚT DUHOU". Děti nám ukázaly, že se umí správně chovat v divadle a udělaly nám, učitelům, radost. Hra se dětem velmi líbila. Jednalo se o soubor krátkých pohádek o přátelství dvou malých myšek Piki a Tipo. Již teď se těšíme, až s dětmi opět vyrazíme za kulturou.

                                                                                                    L. Jurycová

—————

Zpět