Svatba v 6. B

18.12.2015 19:01

 

  Ve středu 9.12.2015 si také naše třída vyzkoušela, jak náročné je uspořádat svatbu. Děti se ale celé akce chopily velmi statečně a s radostí. Nejprve jsme si vyjmenovali všechny svatební zvyky, poté si děti samy rozdělily role a nakonec i úkoly se svatbou související. Obřad probíhal pod taktovkou matrikáře a oddávajícího, jehož svatební řeč určitě nenechala leckteré oko suché. Na přípravě hostiny se podíleli také rodiče a prarodiče, kteří se úkolů svých dětí zhostili velmi svědomitě a díky jejich pomoci jsme ochutnali výborný svatební dort, snědli velké množství úžasných svatebních koláčků, ale i jednohubek, chlebíčků a sladkého pečiva. Rodičům moc děkujeme.

  Atmosféra naší třídní svatby byla nádherná, všem to moc slušelo, všichni se bavili. Moc všem zúčastněným děkuji.                 

                                                                                              G. Paulusová

Prohlédněte si fotky a video. 

—————

Zpět