Trojnásobný úspěch na Trojce

07.03.2018 18:00

 

  Ve čtvrtek 1. 3. 2018 se v K-klubu konalo Okresní kolo recitační soutěže. Za naši školu soutěžilo celkem 7 dětí ve čtyřech kategoriích pro děti od 2. do 9. ročníku. V každé kategorii mohli porotci ohodnotit 6 nejlepších účastníků, 4 nejlepší postoupili do krajského kola a 2 děti dostaly čestné uznání poroty za svůj výkon.

  Za obrovský úspěch považujeme postup našich třech žákyň do krajského kola. Jedná se o Sheilu Havrdovou ze 4. B ve II. kategorii, Kristýnu Kosinovou a Kateřinu Procházkovou z 8. B ve IV. kategorii. Jsme na ně moc pyšní, a to i z důvodu, že svým letošním postupem obhájily loňský úspěch.

  Tyto tři úspěšné žákyně však mají svoji mladší následovnici. Natálka Novotná z 2. B získala za svůj výkon čestné uznání poroty v I. kategorii. Jsme nadšeni, že se v naší malé škole najdou tak talentovaní žáci, kteří naši školu budou reprezentovat na krajské úrovni. My všichni z „TROJKY“ z nich máme velkou radost a budeme jim držet palce v krajském kole, které proběhne v dubnu v Hradci Králové.

Prohlédněte si fotky.

—————

Zpět