Krabice od bot - děti darují dětem

21.11.2019 14:04

    Je mnoho dětí, které dárky na Vánoce nedostávají, a tento projekt je i příležitost, jak si  s dětmi popovídat, že je možné lidem kolem sebe pomáhat nejen na Vánoce.

     V tomto projektu je nutná pomoc nás dospělých. Jako dárek by měly být věci nové, ne moc opotřebované, křehké, nebezpečné. Takové, které by si Vaše děti přály dostat. Tipy na dárky: sladkosti, školní potřeby, pastelky, fixy, plyšáci, krabička na svačinu, lahev na pití, knížka, švihadlo, míček, gumičky, korálky, sady na vyrábění a tvoření (mýdla, svíčky, fimo), časopisy, karty (pexeso, kvarteto), kosmetika, drogerie, bižuterie, peněženka, menší společenské hry, samolepky, čaje, diář, zápisník, šátek, power banka, flash disk, sluchátka. Je možné vyrobit i vlastní dárek.

    V případě, že se této dobrovolné sbírky chcete zúčastnit, jednotlivé dárky bude možné předávat třídním učitelům do 2. 12. 2019. Ti je pak společně s žáky zabalí do krabic.

Velmi si vážíme Vaší spolupráce na tomto projektu.

Pojďme společně vykouzlit úsměv na dětských tvářích. 

 

Vážení rodiče,
dobrovolná sbírka "Krabice od bot" byla velice úspěšná. Oblastní charitě Jičín jsme předali celkem 100 vánočně zabalených krabic. Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli. Je to především Vaše zásluha, že i děti v těžké životní situaci budou mít o Vánocích na tváři úsměv.
Krásné adventní dny.
Vaše Trojka

 

Fotky

 

—————

Zpět